Stawiamy na szkolenia przez
praktykę i doświadczenie

Przewiń w dół

Jesteśmy innowacyjną firmą szkoleniowo-doradczą, wspierającą pracowników administracji publicznej i przedsiębiorstw w rozwoju kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Od początku istnienia, naszym motorem do działania była pasja do tego co robimy, chęć tworzenia trendów i bycia liderem na rynku.

Organizując działania szkoleniowo-doradcze zapewniamy najwyższej klasy wiedzę, trenerów i doradztwo prawne. Przeprowadziliśmy łącznie kilkaset szkoleń, podczas których wiedzę zdobyło kilka tysięcy osób. W cyklach szkoleniowych realizowanych m.in. na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Centrum Projektów Polska Cyfrowa, Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii wzięło udział ponad 4500 osób.

Należymy do liderów szkoleń z zamówień publicznych. Sami startujemy w przetargach, dlatego teoria dotycząca ustawy Prawo zamówień publicznych, przekładana jest na naszych szkoleniach na język praktyki i gotowych rozwiązań dla problemów jakie napotykają zarówno Zamawiający jak i Wykonawcy.

Szkolenia z zakresu PZP organizowane przez PIR prowadzone są przez ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie praktyczne. Dzięki nim każde organizowane szkolenie jest profesjonalnie przygotowane i opiera się na przekazaniu aktualnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Wszystkich uczestników zapraszamy, w zależności od preferencji i możliwości, do udziału w szkoleniach realizowanych w formule otwartej (na podstawie zgłoszeń) oraz zamkniętej - dedykowanej konkretnej instytucji/firmie, w której istnieje większa grupa pracowników zaangażowanych w proces udzielania zamówień publicznych lub ubiegania się o te zamówienia.

Dlaczego inni też wybrali nas?

Zatrudniamy najlepszych trenerów

Nie jesteśmy trenerami od wszystkiego. Mamy swoją specjalizację – zamówienia publiczne. To powoduje, że jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie, mamy ogromne doświadczenie. Masz pewność, że otrzymujesz wiedzę i umiejętności najlepsze na rynku.  

Nasze doświadczenie daje Wam pewność

Mamy ponad 5-letnie doświadczenie i 10 dużych projektów szkoleniowo-doradczych zakończonych sukcesem. Wzmacniamy kompetencje i kwalifikacje pracowników firm prywatnych i instytucji publicznych.

Szkolimy największe instytucje

W Gronie naszych Klientów znajdują się m.in. największe Instytucje rządowe, samorządowe i podmioty prywatne. To wymaga od nas zachowania najwyższej jakości. Lubimy ponadstandardowe oczekiwania. Nie boimy się nawet największych wyzwań.

Podchodzimy indywidualnie do każdego

Każdy uczestnik naszego szkolenia jest dla nas ważny. Aby osiągnąć najwyższy poziom zadowolenia uczestników, uważnie słuchamy i dostrzegamy niuanse, które mają dla każdego wielkie znaczenie. Każdy ma swoje specyficzne potrzeby, które z ekscytacją odkrywamy, by stworzyć idealnie dopasowane szkolenia.